Participanți NeConferința RestartEdu 2016

 

La neConferință punem mare preț pe interacțiune, de aceea încurajăm participanții să își ia timp să se cunoască. Pentru a facilita acest lucru încă dinaintea întâlnirii din 13 februarie, vă invităm să îi descoperiți: 

 

Nr Nume Organizație
1 Adelaida Pătrașc-Lungu Trainer
2 Adina Calafateanu Fundația eMAG
3 Adina Dragu Sinaptica
4 Adina Mironescu Curs de Creație
5 Adrian Miu voluntar/ Universitatea Alternativă
6 Adriana Hoaghea
7 Adriana Roman Inițiativa în Educație
8 Adriana Șerban voluntar/ Universitatea Alternativă
9 Alexandra Anton Yuppy Koti
10 Alexandra Arnautu Patrula de Reciclare
11 Alexandra Bardan Lector, Universitatea din București
12 Alexandra Butmalai Fabrica de Experimente
13 Alexandra Huh Fundația Inocenti
14 Alexandra Miroslav Fundația Tineri pentru Tineri
15 Alexandru Codrean Fundația Comunitară Cluj
16 Alexandru Glod voluntar/ Stai să-ți povestesc
17 Alice Teodorescu Fundația PACT
18 Alina Avram
19 Alina Beleaga Asociaţia ROI
20 Alina Kasprovschi Fundația Comunitară București
21 Alina Petrisan AParte
22 Alina-Elena Grecu Profesor
23 Alisia Damian-Coantă Asociația Creativ
24 Ana Marica voluntar/ Universitatea Alternativă
25 Ana Mircioagă voluntar/ Federația Fundațiile Comunitare din România
26 Ana Răducanu RestartEdu
27 Ana Șpaiuc voluntar/ Universitatea Alternativă
28 Ana-Maria Radoi Iniţiativa în Educaţie
29 Ana-Maria Roata-Palade Orăşelul Cunoaşterii
30 Anca Amariei Discovery România
31 Anca Tănăsescu Wow Lab
32 Andrada Sorca Inițiativa în Educație
33 Andrada Suciu Fundaţia Noi Orizonturi
34 Andrea Chiricescu Asociaţia Burgus
35 Andreea Idriceanu Calev Patrula de Reciclare
36 Andreea Nistor Asociația pentru Valori în Educație / ARDOR
37 Andreia Petcu Universitatea de Agronomie
38 Andreia Piticaș Școala Democratică
39 Anna Batrin Fundaţia Civitas pentru Societatea Civilă
40 Anny Mîndruță voluntar/ PlaYouth
41 Bas Rosenbrand Consilier Educațional, Olanda
42 Beatrice Galațanu My HR Lab
43 Bianca Danita Fundația Comunitară Prahova
44 Bianca Macovei Editura Sigma, Institutul pentru Dezvoltarea Evaluării în Educație
45 Bogdana Dumitru Books-Express
46 Boris Singer Editura Sigma, Institutul pentru Dezvoltarea Evaluării în Educație
47 Camelia Crisan Fundaţia Progress, SNSPA
48 Camelia Cristea Editura Sigma, Institutul pentru Dezvoltarea Evaluării în Educație
49 Carmen Proteasa Learnity
50 Carmen Țenescu Profesor
51 Catalin Marian Nicolaidi Liceul Tehnologic Special “Regina Elisabeta”
52 Cătălin Șipoș Iniţiativa în Educaţie
53 Cătălina Contoloru voluntar/ Universitatea Alternativă
54 Ciprian Ciocan Fundația Comunitară Sibiu
55 Claudia Abrudan Fundația Comunitară Oradea
56 Claudia Pamfil Asociaţia MetruCub
57 Claudia Șerbănuță Biblioteca Națională a României
58 Corina Alexandrescu
59 Corina Oprea
60 Corina Tudorache Communication for Community
61 Cornelia Zaharencu Profesor
62 Cosmin Rudeanu Aliens.ai
63 Cristi Latea Learning Designer
64 Cristian Seidler Schimbul3
65 Cristiana Ionescu Edulier
66 Cristina Cristea voluntar/ Universitatea Alternativă
67 Cristina Ion Institutul Montessori Bucureşti
68 Cristina Vîlcea Communication for Community
69 Dan Ungureanu Communication for Community
70 Dana Papadima Avenor College
71 Daniela Stoicescu Şcoala Privată Aletheea
72 Daniela Tufeanu Profesor
73 Daniela Vișoianu Communication for Community
74 Denisa Fleșner voluntar/ Universitatea Alternativă
75 Diana Certan Concordia
76 Diana Ciocan MetruCub
77 Diana Ghindă Training Cafe
78 Diana Opaiț Conferința Națională pe Educație
79 Diana Tulbure Şcoala Privată Aletheea
80 Diana Vrînceanu Communication for Community
81 Doris-Amalia Cojocariu Fundația Comunitară Iași
82 Dragoș Petru Belduganu Şcoala de Valori
83 Elena Gabriela Barbu Asociaţia ,,Spirit Civic si Patriotism” Buzău
84 Elena Negoiu Școala de Valori
85 Emanuel Beteringhe ARDOR
86 Emilia Maria Stan Youth Academy
87 Felicia Enache Honeywell
88 Florentina Gancea Institutul pentru Dezvoltarea Evaluării în Educație
89 George Murgă
90 Georgiana Mincu Romanian-American Foundation
91 Gianina Ozturk Fundația Comunitară Bacău
92 Ioana Daniela Rijnetu Data Solutions
93 Ioana Prândurel Fundația Paleologu
94 Iolanda Cojocaru Afterschool Startup
95 Irina Dițu Boemia Design
96 Irina Molnus Asociaţia pentru promovarea educaţiei creative
97 Isabela Alexe Fundația Comunitară Prahova
98 Iulian Țanea
99 Iuliana Stamate
100 Laura Constantinescu
101 Laura Damaschin
102 Laura Pircalaboiu voluntar/ Learnity
103 Ligia Tabac ABC KID’S OFFICE
104 Liliana-Sinziana Scorișteanu
105 Linh Pham voluntar/ Learnity
106 Liviu Zorilă Poliția Locală Sector 3
107 Lucia Radu-Simota Learning HUB
108 Luiza Dăncescu Learning & Development Consultant
109 Luiza Ionescu Profesor
110 Magda Balica Institutul de Științe ale Educației
111 Manuela Nae Avenor College
112 Mariana Ulița Institutul Montessori Bucureşti
113 Marilena Nicolae Avenor College
114 Matei Popilian Universitatea Alternativă
115 Matilda Soare Camera de Comerț Româno-Germană
116 Mădălina Savulescu Simplexity
117 Mădălina Tomulesei Curs de Creație
118 Mălina Chirea Institutul pentru Fericire
119 Mihaela Coman Şcoala Gimnazială Nr. 1 Răzvani
120 Mihaela Gălii
121 Mihai Căprioara Fundația Comunitară Bacău
122 Mihai Paraschiv Ibooksquare
123 Mirela Țigănaș Psiholog
124 Miruna Covaci ANPCDEFP
125 Mona Călinescu Institutul pentru Fericire
126 Monica Anastase Improv.ed
127 Nicolae Șovăială-Ionescu ARDOR
128 Nicoleta Beliciu Profesor
129 Nicoleta Stănică IDEE
130 Nora Neghină Mindsight
131 Oana Calnegru
132 Oana Mitea Fundația Comunitară Țara Făgărașului
133 Oana Pasalan Romanian Angel Appeal
134 Octavia Borș Fundația Noi Orizonturi
135 Ovidiu Condurache RestartEdu
136 Radu Ciobănașu Improvisneyland
137 Raluca Grigore voluntar/ Universitatea Alternativă
138 Raluca Iacob Susține Cultura în Educație
139 Raluca Petrescu ARDOR
140 Ramona Bobei
141 Ramona Cîmpean Fundația Noi Orizonturi
142 Ramona Ionescu Profesor
143 Răzvan Orășanu Institutul de Studii Populare
144 Roxana Giuglan Profesor
145 Roxana Grosu voluntar/ Universitatea Alternativă
146 Simina Diaconu Club Revdepov / Asociația Motanov
147 Simona David Crisbășanu Coaliția pentru Educație
148 Smaranda-Ioana Vlad Youth Academy
149 Sorana Stănescu Decât o Revistă
150 Steliana Irescu Educatoare Montessori
151 Suzana Dobre Romanian-American Foundation
152 Șerban Iosifescu ARACIP
153 Ștefan Molnar Fundația Comunitară Mureș
154 Ștefana Buhănescu stagiar UEFISCDI
155 Teodora Graur ARDOR
156 Tony Romani Platforma Educației
157 Valentin Boboc Educației non-formală în Fotografie
158 Valentina Secara Acorns Nursery
159 Vera Marin Asociația pentru Tranziție Urbană
160 Victor Dumitrache Junior Achievement
161 Violeta Dascălu Școala Ferdinand I
162 Violeta Maria Caragea Universitatea Alternativă

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.

Skip to toolbar